ویدئو فوق انگیزشی که اشک از چشمان شما سرازیر می کند با عنوان من پیروز خواهم شد!

این ویدئو یکی از دوست داشتنی ترین و فوق انگیزشی ترین ویدئوهایی است که امروز به عنوان اولین ویدئو انگیزشی در وبسایت ماشین موفقیت منتشر شده است. موضوع ویدیو برد است و مشقت هایی که برای موفقیت متحمل میشوید. این ویدیو به لمس و درک ترس از شکست میپردازد و اینکه چگونه ناامیدی باعث میشود افراد به چیزهای کم قانع شوند و در بازی زندگی برنده نشوند و به اهداف شخصی خود نرسند.

نگذار که این اتفاق برای تو هم بیافتد.بیشتر مسائلی که زمینه ساز موفقیتند به خود تو ختم میشوند و اینکه در واقع به خودت بگویی که میتوانی پیروز باشی.ذهنیت شما راجع به پیروزی به واقعیتی برای شما مبدل میشود. در این ویدیو واضحا بیان میشود که لحظه ها را غنیمت شمارید و متوجه باشید که این زمان تنها شانس شما برای برد است.

شانس دوباره ای وجود ندارد.ممکن است که دیگر توانایی امتحان مجدد این کار را نداشته باشید پس باید تلاش کنید تا هر بار که کاری را امتحان میکنید و انجام میدهید در آن پیروز باشید گویی که این آخرین شانس وتلاش شماست. مراقب باشید که به دام این تفکر نیافتید که حتما باید کسی باشد تا رویاهایتان را تایید کند.حتی اگر بر زمین افتادید مسائلی که کمک میکنند تا دوباره بلند شوید بر پای خود بایستید را سطح عزت نفستان تعیین میکند.

 

 

“در کائنات چیز های خوبی وجود دارد که بر روی آن ها اسم تو نقش بسته” (لس براون)

همچنین بخوانید :   10 قانون موفقیت از زبان موسس هتل های زنجیره ای هیلتون