پاک سازی آلودگی های ظاهری و باطنی با موسیقی های انگیزشی و شاد

هر چه سریعتر به کارواش نَوا بروید

سلام .حالتون خوب نیست؟ غمگین هستید؟ عصبانی هستید ؟بیمارید؟ افسرده اید؟ حوصله کار کردن ندارید ؟ هر چه سریعتر به کارواش نَوا بروید.

کارواش نَوا کجاست؟ متوجه نمی شید. چکار می کنه که حالتون خوب میشه؟ الان بهتون میگم.

کارواش نَوا همه جا هست . هر جا که شما بخواهید.

زیر و رو شدن درون شما فقط با یک موسیقی

آیا تا بحال شده که حالتون خوبِ خوب بوده و ناگهان موسیقی غمگینی پخش میشه .ساکت میشین، ماتتون میبره و گاهی هم اشک از چشمان زیباتون سرازیر میشه.یا یک روز غمگینید یکدفعه از تلویزیون یک موسیقی انگیزشی و شاد پخش میشه . شاید اول خودتون رو بگیرید ولی ناخودآگاه بدنتون عکس العمل نشون میده و شاید خودتون هم خنده تون بگیره که چرادارین می رقصین و یا حرکات موزون انجام میدین. تازه حواستون هم نیست که دیگه غمگین نیستین.

 

حتما فیلمهای زیادی در فضای مجازی دیدین که برای یک کودک یک موسیقی غمگین و یا یک لالایی می گذارن و کودک بغض کرده و شروع به گریه می کنه .حتی اگر صدای مادرش نباشه و یا یک موسیقی شاد برای کودک بگذارید شروع به رقص یا سر تکان دادن می کنه. تا حالا بهش فکر کرده بودین که چه اتفاقی میافته که گاهی حالتون خوب میشه و گاهی بد .

 

این بدلیل این است که موسیقی با درون و ذهن ما قراردادی ازلی و ابدی داره که طبق این قرارداد موسیقی میتونه بر ما اثر بذاره.

 

موسیقی های انگیزشی و شاد آلبرت انیشتن | ماشین موفقیت

 

اهمیت محتوای موسیقی و تاثیر شگفت انگیز آن

محتوای موسیقی به شدت بر روح و روان ما تاثر میزاره. حتما آزمایش ماسارو ایموتو، نویسنده ژاپنی رو روی ملوکول های آب دیدید یا در موردش شنیدید. وقتی کنار یک لیوان آب موسیقی های غمگین و منفی پخش میشد ملوکول های آب به شدت بد ترکیب و زشت میشدن، اما وقتی موسیقی های شاد با محتوای مثبت پخش میشد ملوکول های آب به شکل های زیبایی در می آمدند.

 

تاثیر موسیقی بر ملوکول های آب

 

بیش از نیمی از بدن انسان از آب تشکیل شده است. و اگر این بدن زیبا و خارق العاده را در معرض آهنگ های منفی قرار بدیم، متاسفانه اتفاقات بدی رخ خواهد داد. خیلی ها از صبح تا شب توی ماشین و خونه و … در حال گوش دادن به موسیقی های منفی و غمگین هستن و اصلا متوجه تاثیرات بد این موسیقی ها روی زندگیشون نیستن. وقتی با خانواده بد رفتار میکنند فکر میکنند مشکل از بی پولی و هزار دلیل دیگر است اما اصلا متوجه نیستن که همین موسیقی های منفی چه تاثیری روی روح و روانشان گذاشته است.

همچنین بخوانید :   مجموعه آموزش های مدیریت استرس - استرس چیست؟ (بخش 1)

یا مثلا یک ویالون زن با یک اره خراب شروع به زدن ویالون می کنه . بسرعت شما گوشتون رو می گیرید و خود نوازنده هم عذرخواهی می کنه . چرا عذرخواهی می کنه . چون شما رو ناراحت کرده .یعنی چی ؟ یعنی موسیقی میتونه شما رو ناراحت کنه.

 

ویدئویی جالب از تاثیر موسیقی بر ذرات

 

برعکس وقتی موسیقی زیبا و دل نواز باشه روح و جانتون رو جلا میده و حس آرامش و عشق به شما خواهد داد .حتی بعضی روانشناسان به مددجو های خود پیشنهاد می کنن که به طبیعت برن و موسیقی طبیعی رو بشنون . مثل صدای پرندگان . باران.آب و طبیعت . این کارباعث میشه بهم ریختگی های ذهنی درمان شده و حالمون خوب بشه.

 

استفاده از موسیقی در ارتش

در ارتش از زمانهای قدیم مارش می زدن . مارش سازهایی است که با صداهای ضرب دار و منظم ایجاد شور و غیرت در سربازها میکرده. اما همانطور که موسیقی زیبا حس خوب به ما میده .موسیقی هایی هم هست که خشونت و حال بد رو به انسان انتقال میده در ذهن آشفتگی و ناهماهنگی ایجاد می کند . درست مثل این میمونه که روی زخمی نمک بپاشید و سوزش و دردش طاقت فرسا میشه وحتی گاهی باعث خودکشی و خودزنی می شود. مراقب باشید که چه نوع موسیقی ای گوش می کنید.

در بعضی قبایل و ملت ها موسیقی جزو فرهنگ و رسوم شان است و با موسیقی زندگی می کنن و میبینم که با این که خیلی مشکل دارن و یا فقیر هستن ولی شادن و روحیه بسیار عالی دارن.لبخند می زنن .شادن و از زندگیشون لذت می برن.

هر وقت حالتون بدبود کارواش نَوا رو فراموش نکنید.موسیقی تمام آلودگی های ظاهری و باطنی تون رو تمیز ، شفاف و منظم تحویلتون میده. می تونید از این راه خیلی به خودتون کمک کنید.

موسیقی های انگیزشی و شاد که اهمیت آنها از اکسیژن کمتر نیست

این لیست به طور مرتب آپدیت می شود.